Përfundon ndeshja Milan – Torino, ndodhi e papritura

22:39 | 09 Dhjetor 2018

Ndeshja mes Milanit dhe Torinos ka përfunduar.

Milan është ndalur nga Torino në javën e 15-të në Serie A.

Rosonerët nuk arritën që për 90’ minutat të shënojnë gol, duke bërë kështu që ndeshja të përfundoi, 0:0.

Edhe pse të dyja skuadrat kishin raste të arta për shënim, ato nuk arritën ta fusin topin në rrjetë.

Pas xhiros së 15-të në Serie A, Milan gjendet në vendin e katërt me 26 pikë.

Komento: