Përfundon ndeshja Real Madrid – Real Betis, këto janë notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon ndeshja Real Madrid – Real Betis, këto janë notat e lojtarëve

14:19 | 19 Maj 2019

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Real Madridit dhe Real Betis.

Real Madrid ka dëshpëruar tifozët edhe në ndeshjen e xhiros së fundit të kampionatit spanjoll për edicionin 2018/19.

Zinedine Zidane nuk ka arritur të rikthej skuadrën në element, të paktën jo këtë edicion, duke u mposhtur edhe ndaj Real Betis, me rezultatin 0:2.

Në ndeshjen e fundit të këtij edicioni, Keylor Navas është përshëndetur me tifozët e skuadrës, duke lënë të kuptohet se do të largohet gjatë verës.

Golat për Real Betis në këtë takim u realizuan nga Moron dhe Jese, për të vulosur sezonin e tmerrshëm të madrilenëve.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell notat e lojtarëve për këtë ndeshje, sipas ‘SofaScore’.

Komento: