Përfundon ndeshja Watford – Chelsea, këto janë notat e lojtarëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon ndeshja Watford – Chelsea, këto janë notat e lojtarëve

23:43 | 26 Dhjetor 2018

Ka përfunduar ndeshja mes Watfordit dhe Chelseas.

Skuadra e Maurizio Sarrit falë dy golave të Eden Hazard, ka arritur të mposht vendasin e Ëatfordit me rezultat 1:2.

Pas këtyre dy golave të shënuara, Hazard u zgjodh edhe lojtari i ndeshjes.

Ndërsa me notë të lartë u vlerësuan edhe Ëillian, Mateo Kovacic, Jorginho dhe David Luiz, ndërsa ai që dëshpëroi ishte Pedro.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Komento: