Përfundon pjesa e parë Fulham – Man Utd, ky është rezultati – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon pjesa e parë Fulham – Man Utd, ky është rezultati

14:21 | 09 Shkurt 2019

Është mbyllur pjesa e parë në ndeshjen mes Fulham dhe Manchester United.

Është ekipi i Ole Gunnar Solskjaer që po fiton si mysafir me rezultat 2:0.

Manchester Unitedi ka realizuar dy gola të shpejtë ndaj Fulhamit në ndeshjen që po zhvillohet në kuadër të xhiros së 26 në Premierligë.

Golin e parë e realizoi mesfushori, Paul Pogba, në minutën e 14’, kurse për 2-0 realizoi Anthony Martial në minutën e 23’. /ORAinfo/

Komento: