Përfundon sezoni për yllin e Interit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon sezoni për yllin e Interit

21:55 | 02 Shkurt 2019

Ylli i Interit, Sime Vrsaljko nuk do të jetë pjesë e 25 futbollistëve te nerazurrët për gjysmën e mbetur të Serie A .

Vrslajko erdhi në formë huazimi në klub nga Atletico Madrid, por dëmtimet e tij në gju e lanë atë jashtë fushës së blertë dhe ka luajtur shumë pak për klubin që kur ai mbërriti përcjell ORAinfo.

Interi tani ka publikuar skuadrën e tyre si për Europa League ashtu edhe për Serie A dhe Vrsaljko është zëvendësuar nga Cedric, i cili u bashkua me Janarin e kaluar nga Southampton./ORAinfo/

Komento: