Përfundon takimi i krerëve të shtetit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon takimi i krerëve të shtetit

11:41 | 31 Janar 2019

Takimi në mes të Presidentit Thaçi, kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, Kryeministrit, Ramush Haradinaj dhe kryetarit të AKR-së, Behgjet Pacollin dhe liderin e Nismës, Fatmir Limaj ka përfunduar dhe tani po pritet të delarohen për media.

Ky takim ka zgjatur më shumë se një orë, raporton lajmi.net.

Çështja e taksës ka qenë temë e diskutimit të këtij takimi, pasi partitë e koalicionit kanë shfaqur mospajtime.
Kryeministri Haradinaj së bashku me Pacollin janë parë duke u larguar nga ndërtesa e Kuvendit ndërsa deri më tani askush nuk është deklaruar për media.

Komento: