Përfundon takimi me ambasadorin, krerët e shtetit vazhdojnë takimin ndaras – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon takimi me ambasadorin, krerët e shtetit vazhdojnë takimin ndaras

10:46 | 31 Janar 2019

Krerët e shtetit kanë përfunduar takimin me ambasadorin Kosnett por ata kanë vazhduar takimin më pas dhe pritet që të dalin me një vendim.

Lajmi.net merr vesh se pa praninë e ambasadorit Kosnett, ka vazhduar takimi mes Thaçit, Veselit e Haradinajt.

Ndërkohë ende nuk dihet për detajet e takimit me ambasadorin amerikan, ky i fundit tash e sa kohë i ka bërë thirrje Qeverisë së Kosovës ta kthejë prapa vendimin për taksë.

Komento: