Përfundon telenovela, Fabregas ka vendosur t’i bashkohet këtij ekipi!

09:56 | 03 Janar 2019

Mesfushori spanjoll është ndër lojtarët me të përfolur për afatin e janarit.

Cesc Fabregas u ka dhënë lamtumirën e fundit tifozëve të Chelseas dje në barazimin ndaj Southamptonit.

Skuadra londineze nuk ka arritur ta bind spanjollin të qëndroj në skuadër, andaj do të largohet në këtë afat, përcjell lajmi.

Monaco dhe Milan, janë në garë për transferimin e Fabregas, ndërsa Chelsea kërkon 10 milionë euro.

Garës tani po i prinë skuadra franceze, pasi Thierry Henry dëshiron të ketë më shumë lojtarë më përvojë.

Komento: