Përfundon “telenovela”, Godin te gjiganti italian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon “telenovela”, Godin te gjiganti italian

21:59 | 05 Janar 2019

Diego Godin është duke u mbyllur në një transferim në Inter në verë, raporton Sky Italia përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi uruguaian do të jetë jashtë kontratës në fund të sezonit.

32-vjeçari do të jetë jashtë kontratës në fund të sezonit dhe është në prag të nënshkrimit të një marrëveshje dyvjeçare me Nerazzurët me një opsion për një sezon të tretë.

Atletico bëri çdo përpjekje për të bindur yllin e Uruguait për të qëndruar, por Godin duket se është gati për një lëvizje në Serie A./ORAinfo/

Komento: