Përfundon “telenovela”, ja ku po transferohet Silva

10:28 | 06 Maj 2019

Sulmuesi i Milanit, Andre Silva është subjekt i interesit nga Wolves, të cilët po planifikojnë një transferim në verë.

Sipas Birmingham Mail, Wolves duan që 23-vjeçari të shtojë në kontigjentin kryesor të skuadrës në fund të sezonit, përcjell ORAinfo.

Silva ka shënuar 11 gola në huazim në Sevilje këtë sezon dhe mund të sigurojë mbulimin për sulmuesin e parë Raul Jimenez në Wolves./ORAinfo/

Komento: