Përfundon “telenovela”, këtë fanellë do ta vesh Bale – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Përfundon “telenovela”, këtë fanellë do ta vesh Bale

16:25 | 15 Mars 2019

Agjenti i Gareth Bale ka shfaqur poshtë spekulimet për lidhjen e uellisanit me Real Madridit, duke zbuluar se klienti i tij dëshiron të dalë në pension në Bernabeu përcjell ORAinfo.

“Ai [Bale] dëshiron të luajë gjithë karrierën e tij për Real Madridin dhe nëse nuk del jashtë, do të flasim përsëri,” tha Jonathan Barnett, agjenti i Bale.

“Ai do të flasë me z. Zinedine Zidane, do ta shprehë dëshirën e tij dhe pastaj do të shohë në fund të sezonit”, ka thënë agjenti i Bale./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!