Përfundon “telenovela”, këtë fanellë do ta vesh Icardi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon “telenovela”, këtë fanellë do ta vesh Icardi

19:32 | 05 Shkurt 2019

Interi nuk po kalon nëpër një formë të mirë.

Por, Mauro Icardi është një nga futbollistët që duhet të merret si shembull sipas Wanda Narës.

Agjentja dhe bashkëshortja e kapitenit të Interit nuk i kursen fjalët e mira për partnerin e saj pas situatës së vështirë që po kalojnë zikaltërit.

“Ka kapitenë që janë krenarë vetëm kur fitojnë, kapitenë që nuk luftojnë për të mirën e ekipit. Kapitenë që në momente të vështira braktisin shokët e ekipit. Ti je nga ata kapitenë që lufton deri në fund”, ka shkruar Wanda në rrjetet sociale.

Ky është një sinjal pozitiv për tifozët zikaltër, për shkak edhe sepse tratativat e rinovimit mes argjentinasit dhe klubit. Duket se argjentinasi nuk do ta braktisë ekipin italian.

Komento: