Përfundon “telenovela”, këtë fanellë do ta vesh Rodriguez

13:30 | 05 Qershor 2019

James Rodriguez, do të largohet nga Bayerni i Mynihut dhe do të kthehet në Real Madrid pas dy vitesh në huazim te skuadra gjermane.

James i kërkoi Bayernit të mos e merrte mundësinë për ta blerë atë, përcjell ORAinfo.

Ai luajti 67 ndeshje konkurruese për Bayern Munich, duke shënuar 15 gola dhe duke regjistruar 20 asistime. Por, në anën tjetër edhe Zidane ka thënë se James nuk është në planet e klubit madrilien./ORAinfo/

Komento: