Përfundon “telenovela”, këtë fanellë do ta vesh Rodriguez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon “telenovela”, këtë fanellë do ta vesh Rodriguez

23:46 | 31 Maj 2019

Mesfushori i Real Madrid, James Rodriguez nuk dëshiron të shkojë në Premier Ligë këtë verë, zbulon Marca.

Kolumbiani ka kaluar dy vitet e fundit në huazim në Bayern Munich, por ai do të kthehet në Santiago Bernabeu në qershor,përcjell ORAinfo.

Rodriguez ka qenë i lidhur ngushtë me një transferim veror, pasi që Napoli dhe Juventus tani mendohet të jenë kryesuesit e garës për nënshkrimin e tij./ORAinfo/

Komento: