Përfundon “telenovela”, këtij klubit do t”i takojë Isco – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon “telenovela”, këtij klubit do t”i takojë Isco

10:43 | 20 Maj 2019

Mesfushori i Madridit, Isco duket i vendosur të kundërshtojë interesimin nga Juventusi dhe të mbetet në Santiago Bernabeu, raporton Calcio Mercato.

Spanjolli është parë si një objektiv kryesor i transferimit për Bianconerët për muaj, por Zinedine Zidane nuk ka plane për të sanksionuar largimin e tij, përcjell ORAinfo.

Isco ka qenë i rregullt në formacionin e Madridit që nga kthimi i Francezit si menaxher, pas një magji zhgënjyese nën udhëheqjen e Santiago Solari./ORAinfo/

Komento: