Përfundon ‘telenovela’, ky është ekipi i ri i Dybalas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon ‘telenovela’, ky është ekipi i ri i Dybalas

23:40 | 09 Shkurt 2019

Paulo Dybala po peshon opsionet e tij pasi ai duhet të zgjedhë nëse do të bëhet një legjendë e Juventusit ose do të shkojë në Real Madridin.

Argjentinasi ka qenë i lidhur me një kalim te Manchester Unitedin, Chelsean dhe Barcelonën, por Madridi është favorit për ta rrëmbyer atë përcjell ORAinfo.

Sipas Tuttosport, e ardhmja afatgjatë e Dybala do të vendoset në javët e ardhshme. Ndërsa Juventusi shpreson ta mbajë atë, apo Madridi i ofron atij mundësinë për tu bërë yll në Santiago Bernabeu./ORAinfo/

Komento: