Përfundon “telenovela”, Marcelo te gjiganti i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Përfundon “telenovela”, Marcelo te gjiganti i madh

09:44 | 15 Maj 2019

Marcelo thuhet se dëshiron të shkojë në Juventus në verën e ardhshme dhe dëshiron të luajë së bashku me Cristiano Ronaldon edhe një herë.

Brazili ka qenë i lidhur me një lëvizje në Juve për rreth një vit tani dhe nuk është sekret që Juventusi do të donte ta bënte atë një pjesë të skuadrës së ardhshme.

Real Madridi nuk është shumë i gatshëm ta lërë të shkojë, por ata mund të binden nëse ofrohet oferta e drejtë, përcjell ORAinfo.

Don Balon thotë se Marcelo është i gatshëm në një lëvizje në Zonën e Vjetër në verë, pasi ai mezi pret për t’u ribashkuar me Ronaldon së shpejti në Torino./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!