Përfundon “telenovela”, Marcelo vendos për të ardhmen e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon “telenovela”, Marcelo vendos për të ardhmen e tij

21:18 | 21 Prill 2019

Marcelo ka insistuar se do të qëndrojë në klubin madrilien.

Ka qenë një sezon i vështirë për brazilianin, i cili ka qenë i bllokuar në kohë dhe i lidhur me një lëvizje për t’u bashkuar me ish-bashkëlojtarin e tij Ronaldo në Juventus, përcjell ORAinfo.

Por Marcelo është përpjekur të hedh poshtë thashethemet që mund të largohet. Pas ardhjes së Zidanit, braziliani dëshiron ta vazhdojë aventurën e tij në Santiago Bernabeu./ORAinfo/

Komento: