Përfundon “telenovela”, Rabiot te gjiganti evropian – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon “telenovela”, Rabiot te gjiganti evropian

10:06 | 28 Janar 2019

Adrien Rabiot hodhi poshtë një transferim në Tottenham ndërsa ai dëshiron që destinacioni i tij të jetë Liverpool, raporton Metro përcjell ORAinfo.

Klubet e Premier League janë të vëmendshëm se ai mund të përfundojë në Barcelonë, prandaj ato duhet të nxitojnë ta rrëmbejnë atë.

Mesfushori i PSG-së mbetet në rezervat e klubit dhe të dy Spurs dhe Liverpool po vëzhgojnë me vëmendje, si transferimi i tij më i mundshëm në Barcelonë, është ende i pakonfirmuar./ORAinfo/

Komento: