Përfundon “telenovela”,ky është ekipi i ri i De Geas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Përfundon “telenovela”,ky është ekipi i ri i De Geas

16:23 | 19 Maj 2019

Paris Saint-Germain i thotë David De Geës që të mos nënshkruajë një kontratë të re me Manchester Unitedin, kështu që pala franceze mund ta nënshkruajë atë me transferim të lirë verën e ardhshme.

Duke u përballur me çështjet financiare të Fair Play, PSG nuk janë të sigurtë se mund të përballojnë pagesën prej 60 milionë funte (76 milionë dollarë) për një transferim këtë verë, përcjell ORAinfo.

Në vend të kësaj, ata po inkurajojnë De Gea të presë deri në dimër të ardhshëm, kur ata mund ta nënshkruajnë atë në një kontratë paraprake dhe t’ia dorëzojnë United No.1 një bonus të fuqishëm të nënshkrimit, në dispozicion sepse ata nuk do të duhet të paguajnë një tarifë transferimi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!