Përfundon “teleonovla”! Rodriguez te gjiganti i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Përfundon “teleonovla”! Rodriguez te gjiganti i madh

20:00 | 12 Shkurt 2019

E ardhmja e James Rodriguez është bërë e qartë tashmë.

James Rodriguez do të refuzojë çdo ofertë nga Premierliga në fund të sezonit, për t’u rikthyer te Real Madrid.

‘Marca’ shkruan se kolumbiani është duke shpresuar që të kthehet në Madrid pas përfundimit të huazimit te Bayern Munich, edhe pse bavarezët po e mendojnë mundësinë e ushtrimit të opsionit të tyre për blerje.

Nëse asnjë nga këto dy destiancione nuk finalizohen, Juventusi është një destiancion tjetër i mundshëm për lojtarin, i cili po kërkohet edhe nga Arsenal në Premierligë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!