Përfundon vizita e prindërve të Hashim Thaçit në Hagë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përfundon vizita e prindërve të Hashim Thaçit në Hagë

18:00 | 08 Korrik 2022

Në Hagë sot kanë qëndruar prindërit e Hashim Thaçit.

Për rreth gjashtë orë , ish-presidenti Hashim Thaçi ka pasur mundësinë që të çmallet me prindërit e tij të cilët sot kanë qëndruar për vizitë në qendrën e paraburgimit në Hagë.

Babai Haxhi Thaçi dhe nëna Hyrë janë parë teksa kanë dalë nga qendra e paraburgimit në Hagë ku edhe kanë përfunduar vizitën e tyre atje.

Komento: