Përgatituni, ndyshon terësisht moti, këto janë temperaturat për nesër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përgatituni, ndyshon terësisht moti, këto janë temperaturat për nesër

22:02 | 02 Shkurt 2019

Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër do të mbajë mot i ndryshueshëm.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, përcjell ORAinfo.

“Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes dhe jugperëndimit me shpejtësi 1-7 m/s”, thuhet në njoftimin. /ORAinfo/

Komento: