Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh ndonjëherë

16:16 | 02 Shkurt 2019

Real Madridi po bën një marrëveshje shkëmbimi që do ta merrte Neymar nga Paris Saint-Germain në këmbim të Karim Benzemës dhe 120 milionë euro (105 milionë funte / 137 milion dollarë), thotë Don Balon përcjell ORAinfo.

Presidenti i Madridit, Florentino Perez ka ëndërruar një lëvizje për brazilianin për disa kohë, me raporte që sugjerojnë se ai është i palumtur në Francë.

Dhe Perez shpreson se mund të përfitojë nga sezoni i fortë i Benzemas për të përfunduar një shkëmbim me sulmuesin e Madridit në vlerën më të lartë./ORAinfo/

Komento: