Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përgatituni, po ndodh shkëmbimi më i madh ndonjëherë

14:37 | 12 Janar 2019

Real Madrid është i hapur për të lënë Isco të bashkohet me Juventusin nëse do të thotë se ata mund të sjellin Paulo Dybala në Spanjë, raporton Tuttosport përcjell ORAinfo.

Mesfushori është i lodhur me mungesën e kohës në Ligën e s Kampionëve dhe duket se do të lëvizë në janar ose në dritaren e transferimit veror, me skuadrat nga Serie A që kryesojnë këtë garë.

Madrid ka një çmim të madh të vënë për Iscon, por kanë sytë tek sulmuesi argjentinas Dybala, i cili mund të shohë që të dy palët të arrijnë një marrëveshje./ORAinfo/

Komento: