Përgatituni,po ndodh shkëmbimi më i madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Përgatituni,po ndodh shkëmbimi më i madh

15:43 | 15 Prill 2019

Real Madrid do t’i ofrojë Manchester United Gareth Bale në këmbim të transferimit të Paul Pogba, raporton Don Balon.

Ylli francez dëshiron të largohet nga Old Trafford për një ekip me aspirata më të larta se Djajtë e kuq dhe mendohet të jetë një prioritet për Los Blancos, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, United nuk janë të kënaqur nga shuma e ardhshme që do të ofrohet së bashku me Bale të Uellsit, duke e ndier se vlera e Pogba është më e madhe se oferta e kombinuar tani./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!