Përgjigjet Messi, tregon se cilën janë dy lojtarët që nuk i do tek Barcelona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përgjigjet Messi, tregon se cilën janë dy lojtarët që nuk i do tek Barcelona

13:16 | 12 Shkurt 2019

Leo Messi ka bërë një deklaratë mjaftë befasuese.

Leo Messi ka biseduar me Jose Maria Bartomeun për largimet që do të ndodhin në fund të këtij sezoni.

Sipas Don Balon, ylli argjentinas i ka bërë me dije presidentit katalonas se nuk i do dy lojtarë në skuadër.

Messi ka kërkuar që Jeison Murillo dhe Kevin Prince Boateng të largohen nga skuadra në afatin e verës.

Argjentinasi është zhgënjyer nga forma e tyre, andaj ka kërkuar nga Bartomeu që t’i shet ata qysh në afatin e verës edhe pse u transferuan në janar te Barcelona.

Komento: