Përgtituni, ja çfarë moti na pret nesër

21:28 | 22 Janar 2019

Një mot i ndryshueshëm do të mbajë nesër në vendin tonë.

Kryesisht do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me reshje shiu të intensitetit të dobët deri mesatar.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-6 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi i jugperëndimit.

Komento: