Përleshje fizike në Prishtinë, ja çka ndodhi me 5 persona

12:54 | 06 Dhjetor 2018

Një përleshje fizike ka ndodhur në Prishtinë.

Policia ka arrestuar pesë persona në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë goditur fizikisht viktimën mashkull duke i shkaktuar lëndime trupore.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit katër prej tyre janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt.

Komento: