Përleshje në Obliq, një person theret me thikë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Përleshje në Obliq, një person theret me thikë

15:47 | 11 Shtator 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Komunën e Obliqit. Në një përleshje mes disa personave, një person është therur me thikë.

Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës teksa kanë bërë të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor.

Nga Policia është bërë e ditur se të dyshuarit janë identifikuar është në kërkim të tyre.

“Rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një përleshje në rrugën “Adem Jashari” në Obiliq, ku lëndime trupore ka pësuar një person (mashkull). Personi i lënduar është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që policia ka identifikuar personat e përfshirë në rast dhe është në kërkim të tyre”, kanë thënë nga Policia e Kosovës.

Komento: