Përleshje pas një ahengu familjar në Klinë, dalin detaje rreth rastit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Përleshje pas një ahengu familjar në Klinë, dalin detaje rreth rastit

13:14 | 18 Shtator 2019

Një përleshje ka ndodhur në Klinë.

Katër persona janë prangosur mbrëmjen e djeshme në Klinë, pasi që të njëjtit pas një ahengu familjar ka ardhë deri te një mosmarrëveshje mes tyre ku njëri nga të dyshuarit ka gjuajtur me mjet me gaz në ajër.

Nga njëri person i dyshuari është konfiskuar një mjet me gaz ndërsa nga i dyshuari tjetër një e llojit Zigan me 13 fishekë të kalibrit 9×19 mm.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuar dërgohen në mbajtje ndërsa dy lirohen në procedurë të rregullt, ndërkaq nuk raportohet për të lënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!