Piatek-Milan, lajmi “bombë” nga Italia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Piatek-Milan, lajmi “bombë” nga Italia

11:58 | 16 Janar 2019

Presidenti i Gjenovës, Enrico Preziosi këmbëngul se “ka pasur vetëm pyetje” për Krzysztof Piatek dhe se vetëm një ofertë “monstruoze” do ta dërgojë sulmuesin në Milano përcjell ORAinfo.

Piatek është raportuar të jetë shumë afër Milanit ,por Preziosi ka ndjekur gjurmët e drejtorit sportiv të Genoas. Giorgio Perinetti duke paralajmëruar se vetëm paratë e mëdha mund ta tundojnë klubin në një shitje.

“Kanë qenë vetëm pyetje,” tha ai për Il Secolo XIX.”Nuk ka oferta, as nuk ka ndonjë gjë serioze. Nëse një ofertë monstruoze arrin atëherë ne do ta peshojmë atë.

“Megjithatë, për tani, unë përsëris se asgjë nuk ka ardhur në për Piatek, as nuk kemi nevojë për të shitur atë”, ka thënë Preziosi./ORAinfo/

Komento: