Piatek shënon golin e dytë, “qon peshë San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Piatek shënon golin e dytë, “qon peshë San Siro”

21:18 | 29 Janar 2019

Në San Siro është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen Milan-Napoli

Sulmuesi i porsaardhur në Milan nga Genoa, Piatek ka shënuar golin e dytë personal për vendasit dhe atë një gol të bukur në minutën e 25-të.

Të dyja këto skuadra do të tentojnë të sigurojnë pjesëmarrje në gjysmëfinale, duke qenë se është ndoshta mundësia më reale për të fituar trofe, pasi Juventusi nuk po lëshon pe në Serie A.

Komento: