Piatek shënoi gol, por ja çfarë bëri e dashura e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Piatek shënoi gol, por ja çfarë bëri e dashura e tij

08:32 | 23 Shkurt 2019

Milani mbrëmë shënoi fitoret rëndësishme me rezultat 3:0 kundër Emoplit.

Dhe, në këtë ndeshje shënoi sulmuesi Krzysztof Piatek, i cili ka arritur tqë të shënoi në sëcilën ndeshje.

Ky ishte goli shtatë në gjashtë paraqitje me Kuqezinjtë për Piatekun, dhe i katërti me radhë në katër ndeshjet e fundit që ka luajtur si titullar.

Para Krzysztof Piatek, lojtari i fundit që ka shënuar në secilën prej katër ndeshjeve të para si titullar me Milanin ka qenë Oliver Bierhoff (Shtator-Tetor 1998).

Por, Piatekun është dikush jashtë fushës që po e frymëzon. shkruan ORAinfo.

EPaulyna Procyk është e dashura e tij, e cila kujdeset në maksimum për lojtarin.

Ajo me profesion është avokate dhe është aktive në rrjetet sociale duke postuar foto me Piatekun.

As shënimit të golit të Piatekut ajo ka postuar një foto nga festimi i golit duke i treguar se e dashuron
“Love you” , ishin fjalët në mbishkrimin e fotos. /ORAinfo/

Komento: