Piatek shënon gol, “qon peshë” rossonerët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Piatek shënon gol, “qon peshë” rossonerët

21:11 | 03 Shkurt 2019

Sonte është duke zhvilluar derbi italian mes Romës dhe Milanit.

Është skuadra mysafire e cila ka kaluar në epërsi ndaj romakëve. Golin për rossonerët e ka shënuar sulmuesi polak Piatek në minutën e 26” përcjell ORAinfo.

Të dy skuadrat janë duke luftuar që ta sigurojnë një pozitë të katërt në Seria A. Mbetet të shihet se çfarë do të ndodh deri në përfundim të takimit./ORAinfo/

Komento: