Pikëllim i madh, ndërron jetë Erzen Hyseni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pikëllim i madh, ndërron jetë Erzen Hyseni

14:12 | 28 Janar 2019

Erzen Hyseni nga Komuna e Vushtrrisë ka ndërruar në një spital në Turqi.

Një lajm i trishtueshëm dhe shumë i pikëllueshëm për mbarë qytetarët e Vushtrrisë vjen nga Turqia.

Sipas shumë njoftimeve atje ka ndërruar jetë Erzen Hyseni, një i ri nga Vushtrria i cili nuk ia doli të kalojë një sfidë të rëndë në të cilën ishte.

I ndjeri ishte i njohur në Vushtrri nga qyteti, rrethi dhe familjarë si një djalë mjaft i afërt dhe miqësor.

Komento: