Pirlo shokon Milanin: Nuk po më pëlqen ky lojtar i Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pirlo shokon Milanin: Nuk po më pëlqen ky lojtar i Milanit

08:21 | 04 Shkurt 2019

Ish ylli i Milanit, Andrea Pirlo ka thënë se nuk është i impresionuar nga transferi më i ri i Milanit, Paqueta.

“Paqueta? E pra ai ende duhet të rritet shumë. Ai duket të jetë një lojtar i mirë, por unë nuk jam shumë i impresionuar nga ai”, ka thënë Pirlo, përcjell ORAinfo.

Ai ka filur edhe pë rtransferin tjetër të Milanit, sulmuesin Piatek.

“Piatek? Ai ishte pikërisht ajo që duhej Milan. Ai është i uritur dhe ai e di se si të shënojnë gola …”, pohoi Pirlo.

Piatek në Milan është ambientuar mjaft mirë, ku në dy ndeshje ka arritur të shënojë 3 gola. /ORAinfo/

Komento: