Plaçkitet një kishë në Shtërpcë, ja sa para u vodhen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Plaçkitet një kishë në Shtërpcë, ja sa para u vodhen

13:01 | 02 Nëntor 2019

Vidhen para në një kishë të Shtërpcës.

Një shumë e parave vlera e të cilave nuk dihet është vjedhur dje nga një kishë në Drajkovc të Shtërpcës.

Nga policia thonë se këtë rast e raportoi një grua e komunitetit serb, duke thënë se persona të panjohur kanë hyrë me forcë në këtë kishë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!