Plagosja në Pejë, prangoset edhe personi i katërt – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Plagosja në Pejë, prangoset edhe personi i katërt

09:27 | 18 Shtator 2019

Një plagosje ndodhi në qytetin e Pejës.

Policia e Kosovës njofton se pas një pune intensive operativo-hetimore, dje në Pejë kanë arritur që ta prangos edhe personin e katërt të dyshuar të rastit të plagosjes.

Me vendim të Prokurorit të shtetit të dyshuarit iu është caktuar masa e ndalimit prej 48- orësh.

Pas kësaj do të vazhdohet me procedura të mëtutjeshme ligjore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!