Po bëhen prindër sërish çifti I njohur

09:22 | 05 Qershor 2019

Çifti i njohur po bëhen prindër sërish.

Modelja e famshme australiane po bëhet nënë për herë të tretë.

Miranda Kerr dhe bashkëshorti i saj, Evan Spiegel, po presin fëmijën e dytë nga martesa e tyre, shkruan lajmi net.

Përmes një fotografie ku shfaqet pranë partnerit, modelja ka treguar barkun e rrumbullakosur dhe përmes saj uroi Evanin për ditëlindje.

“Urime Ditëlindjen për të dashurin baba”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos.

Për ndryshe, Evan Spiegel është themelues i rrjetit social “Snapchat”, ndërsa Miranda ka edhe një fëmijë jashtë kësaj martese.

Komento: