Po bëhet baba i një vajze, Gjiko nuk përmbahet në reagimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po bëhet baba i një vajze, Gjiko nuk përmbahet në reagimin

23:08 | 20 Shtator 2020

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Sot, ata kanë organizuar një festë ku kanë zbuluar gjininë e fëmijës.

Ata do të bëhen prindër të një vajze.

E këtij lajmi i është gëzuar shumë Gjiko, e këtë e shohim edhe në postimin e tij./ORAinfo/

Komento: