Po bëhet gjyshe, por shikoni për kë po kujdeset tani Shkurte Fejza – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po bëhet gjyshe, por shikoni për kë po kujdeset tani Shkurte Fejza

22:32 | 26 Shtator 2021

Shkurte Fejza mbetët një këngëtare e njohur tek publiku.

Si me zërin ashtu edhe dukjen ajo dallohet me pozat që publikon, duke tërhequr gjithmonë vëmendje tek ndjekësit.

Krahas muzikës, Shkurta po shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, duke bërë postime nga përditshmëria e saj.

Se fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke u kujdesur për lule.

E fustani I saj I bukur dhe me ngjyrë të theksuar tërheq gjithë vëmendjen.

Kujtojmë që Shkurta është në pritje të një mbese, pasi vajza e saj Gresa është shtatzënë dhe shumë shpejt pritet të bëhet nënë. /ORAinfo/

Komento: