Po bëhet me mbesë, shikoni reagimin e nënës së Gjikos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po bëhet me mbesë, shikoni reagimin e nënës së Gjikos

00:12 | 21 Shtator 2020

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti sot kanë organizuar një festë ku kanë zbuluar edhe gjininë e që është vajzë, përcjell ORAinfo.

Përveç Elitës dhe Gjikos, lajmit se do të bëhet me mbesë i ëstë gëzuar shumë edhe nëna e këngëtarit.

Lirija ka postuar një foto në Instastory ku ka shprehur gëzimin e saj./ORAinfo/

Komento: