Po e dëbon United, ky është ekipi i ri i Valecias – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po e dëbon United, ky është ekipi i ri i Valecias

19:27 | 27 Janar 2019

Mbrojtësi i Manchester United, Antonio Valencia, mund të largohet nga klubi përpara afatit të transferimit të së enjtes.

Kontrata e kolumbianit do të përfundojë verën e ardhshme dhe duket e pamundur që ai do të ofrohet një marrëveshje e re përcjell ORAinfo.

Ndërsa shumë prisnin që ai të qëndronte në United deri në fund të sezonit, duket se mund të shitet këtë afat.

Të dy Newcastle dhe Fulham thuhet se janë të interesuar në blerjen e Valencias./ORAinfo/

Komento: