Po e kërkon Barcelona, ja ku mund të përfundojë Eriksen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po e kërkon Barcelona, ja ku mund të përfundojë Eriksen

10:55 | 28 Janar 2019

Manchester United dhe Chelsea duken të vendosur për një luftë për yllin e Tottenhamit, Christian Eriksen, raportojnë mediat e huaj përcjell ORAinfo.

Ekipet e Premierligës shpresojnë të joshin yllin e Danimarkës në fund të sezonit pasi shohin Real Madridin të interesuar për të.

Eriksen ende duhet të nënshkruajë një marrëveshje të re me Spurs dhe mund të mendojë të largohet në të ardhmen e afërt, por Bayern Munich dhe Paris Saint-Germain gjithashtu mund të hyjnë në garë për të./ORAinfo/

Komento: