Po e kërkon e gjithë Evropa, Werner tregon se cilës skuadër do t”i bashkohet

18:47 | 21 Dhjetor 2018

Bayern Munich, do të luftojë me Liverpool dhe Atletico Madrid për sulmuesin e RB Leipzig, Timo Werner, raporton Sport Bild.

Futbollisti i përfaqësuese gjermane , i cili është në kontratë me klubin e tij aktual deri në vitin 2020, pritet të bëjë një lëvizje të madhe parash në të ardhmen e afërt.

Më parë këtë javë, 22-vjeçari hodhi një deklaratë që shokoi skuadrat e mëdha duke thënë se ai mund të largohej nga klubi aktual dhe se Bayern Munich mund të ishte një destinacion i mundshëm i tij./ORAinfo/

Komento: