Po e kërkon gjithë Evropa, Guardiola i thotë “JO”

11:25 | 14 Janar 2019

Pep Guardiola thotë se Manchester City nuk do të shpenzojë 100 milionë funte në kërkimin e tyre për një mesfushor të ri, pavarësisht nëse është ai është Frenkie de Jong ose Ruben Neves përcjell ORAinfo.

Kampionët kryesorë të Premier Ligës kanë nevojë për një mesfushor për të mbështetur dhe përfundimisht të zëvendësojë Fernandinho dhe Guardiola i ka kërkuar klubit të jetë “i shpejtë dhe efikas” në transferimet e tyre./ORAinfo/

Komento: