Po e kërkon gjithë Evropa, ja cilën fanellë do ta vesh Sancho – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Po e kërkon gjithë Evropa, ja cilën fanellë do ta vesh Sancho

15:58 | 19 Maj 2019

Sulmuesi i Borussia Dortmund,Jadon Sancho duket i vendosur të qëndrojë me klubin e Bundesligës për sezonin e ardhshëm, thotë Daily Express.

Ylli i Anglisë kishte qenë i lidhur me një lëvizje të madhe te Manchester United ndër të tjera, por duket se ka treguar se do të qëndrojë me Lucien Favre ,përcjell ORAinfo.

“Sezoni i ardhshëm synimi ynë është të fitojmë, të mos të jemi të dytët”, tha Sancho pas një dite të fundit që panë Bayern Munchen kurorëzuan si kampionë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!