Po e kërkon gjithë Evropa, ja ku po përfundon Rabiot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po e kërkon gjithë Evropa, ja ku po përfundon Rabiot

16:43 | 13 Shkurt 2019

Tottenham kanë frikë se po humbasin garën për të nënshkruar Adrien Rabiot, pasi që Barcelona ose Liverpooli janë kandidatët kryesorë për ta marrë atë , thotë Daily Star.

Spurs ishin të bindur se përfunduan një lëvizje për mesfushorin e Paris Saint-Germain në janar, por marrëveshja u pezullua përpara se të finalizohej përcjell ORAinfo.

Ai do të largohet nga ekipi francez falas në fund të sezonit, duke lejuar një ekip si Barca, Reds ose Arsenal që të futen në garë dhe të marrin atë./ORAinfo/

Komento: