Po e kërkon gjithë Evropa, ka cilën fanellë do ta vesh Rodriguez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Po e kërkon gjithë Evropa, ka cilën fanellë do ta vesh Rodriguez

23:40 | 05 Shkurt 2019

Ylli i Bayern Munchen, duket se do të përfundojë në Seria A.

Cristiano Ronaldo po përpiqet të flasë me James Rodriguez për të bërë një lëvizje në Juventus, raporton Marca përcjell ORAinfo.

Çifti ka luajtur së bashku në Real Madrid dhe një ribashkim është duke u diskutuar që një kohë.

Kolumbiani që aktualisht është në Bayern Munchen, është duke iu afruar fundit të një kredie dyvjeçare në Gjermani./ORAinfo/

Komento: